توضیحات

برش لیزر فلزات از زمان ابداع  تا حد زیادی جایگزین سایر روش های دستی در برش شد و در حال حاضر نیز روند به کار گیری از این نوع روش برش در حال افزایش است.

بسیاری از صنایع وجود دارند که باید برای تولید محصولات خود برش هایی را بر روی فلزات ایجاد کنند که با کیفیت بوده و هیچ گونه آثاری از برش بر روی آنها باقی نماند. با برش لیزر فلزات هیچگونه آثاری از برش خوردگی در سطح فلز باقی نمیماند و بسیار تمیز میباشد.

در برخی صنایع به سرعت تولید اهمیت ویژه ای قائل میشوند. سرعت بالای تولید محصول در برش لیزر فلزات باعث میشود تا شرکت بتواند محصولات بیشتری را تولید و روانه بازار کند.

در بسیاری از روش های برش فلزات نمیتوان انوع فلز را برش داد ولی در برش لیزر فلزات قادر به برش تمامی انواع فلزات موجود بوده و بسیار راحت تر میتوانید عمل برش دادن را انجام دهید.

با برش لیزر فلزات میتوانید حکاکی هایی را بر روی انواع فلز به وجود بیاورید که این ویژگی در سایر روش های برش سنتی وجود ندارد.

در برش لیزر فلزات لبه های کار مانند روش های سنتی هیچگونه آسیبی نخواهد دید و سالم خواهد ماند. در کل برش لیزر فلزات هیچگونه ضربه و آسیبی را به قسمت های مختلف قطعه وارد نمیکند.

[ بازدید : 10 ]

[ چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397 ] 15:01 ] [ مبنا ]

[ ]

خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو تعمیر تلویزیون
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]